Güler Yüzlü Ekip

Hakkımızda

Bizi daha yakından tanıyın

Hikayemiz

İsmet Chef

İsmet Chef’in Trabzon Akçaabat’taki restoranı hem bölge hem de çevre illerden müdavimlerini ağırlamaya devam ediyor. Lezzeti, şovları ve sempatikliğiyle medyanın da ilgisini çeken İsmet Chef, her zamanki gibi Akçaabat’ta da fenomen oldu. Özellikle kırmızı et konusunda Ankara’daki iddiasını Bakü’de de sürdürdüğünün altını çizen ünlü şef, steak konusunda ülke genelindeki popülerliğine vurgu yapıyor…

Tüm Dünya'da


Adı ülke sınırlarını aşan birçok isim, başarılarını dünyaya kanıtladıktan sonra birbir yurda dönmeye devam ediyor. Dünyanın bildiği adıyla İsmet Chef, ününü Trabzon’un Akçaabat ilçesine taşıdı. Türkiye’nin en ünlü şeflerinden İsmet Akkuş yurda döndü. Dünyanın birçok ülkesinde çok sayıda restoran işleten İsmet Chef, geçtiğimiz günlerde Trabzon’da yeni mekan açtı. Başta Azerbaycan’ın başkenti Bakü, Birleşik Arap Emirlikleri’nden Dubai, Rusya Federasyonu Başkenti Moskova olmak üzere birçok ülkede restoranlar açan İsmet Akkuş’un Trabzon’daki restoranı kentin turizm merkezlerinden Akçaabat’ta yer alıyor.

20 Yıllık Deneyim


20 yıldır yeme-içme sektöründe yer alan İsmet Chef, tabiri caizse merdivenin alt basamağından başlayıp marka haline gelmiş bir isim. Türkiye’de ardından Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai ve Rusya başta olmak üzere birçok farklı ülkede kendini geliştiren İsmet Chef, geçtiğimiz günlerde Trabzon’un ‘riviera’sı Akçaabat’ta yine kendi adıyla bir restoran açtı. Her ne kadar mekan Akçaabat’ta olsa da mekanın müdavimleri Karadeniz’den geliyor. Samsun’dan Rize’ye Artvin’den Erzurum’a kadar farklı farklı şehirlerden misafir ağırlayan İsmet Chef’e, Gürcistan’dan da çok sayıda misafir geliyor. İsmet Chef’e kilometrelerce uzaktan yemeğe gelinmesinin sebebinin sadece yemeklerinin lezzeti değil.